22 augustus 2022 0 Delano Weltevreden – Helderse Wet Houder moet Geld Los Peuteren in Den Haag en Brussel Den Helder (foto Facebook) De Veer Haven van Teso in Den Helder (foto RedMouse) Helderse Wet Houder moet Geld [Lees verder]
19 augustus 2022 0 Delano Weltevreden – Hebben Den Helder en de Stad Advocaten het Gerecht Hof Mis Leid? Politieke Partij wil Onderste Steen Boven krijgen rond Kunst Collectie Rob Scholte Rob Scholte met Sigaret (foto Jan Jong | jjfoto.nl) Hebben Den Helder en de Stad Advocaten het Gerecht Hof [Lees verder]
14 augustus 2022 3 Delano Weltevreden – ‘Dit is de Grootste Kunst Roof van deze Eeuw’ Rob Scholte en zijn Vrouw Lijsje (1) (foto Jan Jong | jjfoto.nl) Delano Weltevreden – Dit is de [Lees verder]
14 augustus 2022 0 Regio Noordkop – Politieke Vragen over Rechts Zaak Rob Scholte Gerechts Gebouw in Alkmaar (foto NHD) Politieke Vragen over Rechts Zaak Rob Scholte Den Helder – De Fractie [Lees verder]
10 augustus 2022 0 Stijn Vos – Ondanks Aan Staande Veiling probeert Rob Scholte zijn Collectie Zelf te Verkopen Rob Scholte in het Voormalig Museum aan de Middenweg te den Helder (foto Regio Noordkop) Ondanks Aan Staande [Lees verder]
10 augustus 2022 0 Delano Weltevreden – Rechtbanken weten Niets van Kort Geding Veiling Bedrijf versus Den Helder rond Opslag Collectie Rob Scholte, Is er Wel een Rechts Zaak geweest? Het Rob Scholte Museum was gevestigd in een Voormalig Postkantoor in het Centrum van Den Helder (foto Peter [Lees verder]
3 augustus 2022 1 Delano Weltevreden – Nog Geen Datum voor Eerste Veiling van Kunst Collectie Rob Scholte, de Kunstenaar Zelf wordt Volledig buiten Spel Gezet Rob Scholte (foto Vincent de Vries) Delano Weltevreden – Nog Geen Datum voot Veiling van Kunst [Lees verder]
26 juli 2022 1 Delano Weltevreden – Het Doek is Gevallen voor Kunstenaar Rob Scholte, de Gemeente Den Helder mag zijn Collectie laten Veilen This is Day Light Robbery (gif Giphy) Het Doek is Gevallen voor Kunstenaar Rob Scholte, de Gemeente Den [Lees verder]
3 juli 2022 2 Delano Weltevreden – Den Helder wil Snel Kunst Collectie Rob Scholte Veilen: Heeft de Stad daarom tegen Gerechtshof Negatief Beeld Geschetst van Gemeentelijke Financiën? Lijsje Snijder & Rob Scholte (foto Iris Planting) Den Helder wil Zo Snel Mogelijk de Kunst Collectie van [Lees verder]