Bestuur en Campagne Commissie ORDA | ORP, Af Deling Hilversum – Waar Borgen Integriteit en Veiligheid Verkiezingen, Verzoek om Beantwoording Met Spoed Binnen 24 Uur



Waar Borgen Integriteit en Veiligheid van de Verkiezingen, Verzoek om Schriftelijke Beantwoording Met Spoed Binnen 24 Uur
Bestuur en Campagne Commissie ORDA | ORP, Af Deling Hilversum en Af Deling Rand Stad
Communicatie per Mail Van Wege Spoed Eisend Belang Via oranjerepublikeinsepiraten@proton.me
Domilicie Kiezend In Gelderland, In Winterswijk en Nijmegen, Zie Statuten en Kies Raad, Contact per Mail
La Paz, 22 september 2026
Aan College van B&W Hilversum, Gemeente Raad Hilversum, Griffie
CC College | Raad Wijdemeren, In dien van Toe Passing, en Tal Loze Andere Stake Holders Met Spoed Klachtne Mail, Om dat Me Vrouw Annabel van Tilburg Niks Uit Voert , Al Thans Niks Zinnigs Tijdens Haar Vergaderingen en Telefoon Gesprekken, Idem Dito de Receptie van Gemeente Hilversum, ik Begrijp Wel Waar Om de Loosdrechtenaren de Gemeente Haten en Mensen In Wijdemeren Geen Fusie Willen Na Deze Contacten, Waarde Loos, Schandalig en Compleet Corrupt Met Fraude!!!
Onder Werp Waar Borgen Integriteit en Veiligheid van de Verkiezingen, Verzoek Om Schriftelijke Beantwoording Met Spoed Binnen 24 Uur, Anders Eerste Gang naar de Raad van State, In Om Vang Rijke Fraude Procedures en Jullie Gaan Dit Op Termijn Verliezen en Mogelijk Al Snel en Dan Volgt Straf Rechterlijke Vervolgingen en In Mijn Zaken So Wie So TRIBUNALEN
Geacht College B en W, Geacht CSB Hilversum en CSB Wijdemeren, Geachte Gemeente Raden, Geachte Griffiers,
Ik Doe een Beroep op U als Verantwoordelijken Voor de Lokale Organisatie en het Toe Zicht Op de Verkiezingen.
De Gemeente Wet, de Kies Wet en de Beginselen van Actief en Passief Kiesr Recht Vereisen Dat Verkiezingen Integer, Controleerbaar en Veilig Zijn. Als die Waar Borgen naar het Oordeel van de Gemeente Niet Kunnen Worden Na Gekomen, Hoort Dat Openlijk te Worden Gemotiveerd.
Uit Stel is Nu Onze Politieke Wens Via een Uit Zonderlijke Bestuurlijke Wettelijke Route, Aan Gezien de Gemeente Hilversum een Ere Plicht naar Heel Nederland en Voor Al Ook Rotterdam Heeft in Zake de Moorden op Pim Fortuyn en Later de GGZ Moord op Marten Fortuyn, dat Recentelijk Af Gelopen Jaar en Trouwens Al Vier Keer Eerder Ook Bij Mij is Getracht Met Liquidatie en Vergiftiging Pogingen.
We Vragen U Daar Om Niet Om een Politiek Besluit “Tot Nader Order”, maar Om een Onder Bouwde Stand Punt Bepaling, dat de Komende Dagen Nog Uit Gebreid Aan Gevuld Zal Worden.
Ik Verzoek U Schriftelijk te Beantwoorden,
- Welke Concrete Maat Regelen Neemt Hilversum, en In Voor Komend Geval Wijdemeren, Om de Fysieke en Digitale Integriteit van de Verkiezingen Te Waar Borgen, StemBureaus, Stem Materiaal, Telling, Transport, Logging en Toe Gang Tot Systemen?
- Welke Verkiezing Software of Onder Steunende Systemen, Waar Onder Onder Steunende Software Verkiezingen (OSV) of Op Volgers Worden Gebruikt, Wie is Leverancier en of Beheerder, en Welke Onaf Hankelijke Beveiliging en Audit Rapporten Liggen Ter In Zage voor Raad en Publiek?
- Hoe Wordt Geborgd, dat het Passief Kies Recht Voor Alle Kandidaat Stellende Partijen en Personen Gelijk Wordt Toe Gepast, Zo Als Voor Max van den Berg, Erwin Lensink, Andere ORDA Kandidaten, Blanco Lijsten en Vrij Willigers en Onder Steuning Verklaring Behalers, Als Ook Donateurs van ORDA | ORP, Inclusief Kleinere of Nieuwe Lijsten, Binnen de Wettelijke Ter Mijnen en Formaliteiten?
- Bij Welke Drempel, Wettelijk, Organisatorisch of Op Last van de Kies Raad en of Minister, Acht het College Uit Stel of Andere Nood Maat Regelen Aan de Orde, en Wie Besluit Dat Formeel?
- Welke Klacht en Bezwaar Route Geldt Bij Vermoedens van Onregel Matigheden, en Binnen Welke Termijn Ontvangt de Raad Daar Over Informatie?
- Waar Om Zijn We Niet Op de Hoogte Gesteld van het Voor Stel Debat of Hebben Daar Mails Over Ontvangen, en Welke Minstens 6 Partijen Zijn Nog Meer Gepasseerd en Waar Om, Om dat Ambtenaren 23 Partijen Te Veel Vinden of Enkele Mensen of Partijen Ze Niet Bevallen, Leggen Ze de Wet Ter Zijde en Bepalen Zelf de Informatie Stroom en Wie Zich Mag Voor Stellen of Kandidaat Mag Stellen, Zo Als Wim Kuijken, Hans Klok, Richard van Trouborst en Andere Dis Functionerende Gemeente Ambtenaren Dat Ook Doen?
- Van de Verkiezingen voor de Gemeente Raad Verkiezingen Moeten Wij Nog van Diverse Gemeenten Onze Kandidaat Stelling Gelden Terug Krijgen, Ter Wijl Aan de Andere Kant Wij Worden Gevorderd Nu Al Uiterlijk Maan Dag Onze Waar Borg Sommen te Vol Doen, Hoe Zit Het Met Deze Hypocrisie, Waar Wij Zelfs Nog Geld Terug Moeten Krijgen Van de Verkiezingen van Vier Jaar Geleden Van Zo Wel Provinciale Staten als Gemeente Raad Verkiezingen, Hoe Kan Dat, maar We Moeten Wel Telkens Betalen en Ook Geeft de Gemeente of Gerber van Neijendaal Niet Ons In Komen of Andere Uit Kering Iinstanties, Waar Wij Recht Op Hebben Normaal Gesproken In Deze Schandalige Situatie en Dat Geldt Zo Wel Voor Micha Kat, Joost Knevel, Niels Hoekman, Erwin Lensink Als Ook Max van den Berg, Hoe Kan Dat?
Dit is een Eerste Inventarisatie, Waar We Van Daag 17 Uur Nederlandse Tijd Al Antwoorden Uit Gebreid Op Willen Hebben en We Dienen Bij Deze Klachten In Om Trent Over Duidelijke Sabotage, die Me Vrouw Van Tilburg, Die Het Blijkbaar Als Haar Project Ziet Om Verkiezingen te Vervalsen Voor 80.000 In Woners, Ter Wijl Mensen In Wijdemeren en Loosdrecht Al De Mate Ontevreden Zijn, Dat Ze Dit Niet Willen en Dan Vragen Wij Ons Af Wie Heeft Me Vrouw Van Tilburg Aan Gesteld Voor Dit Ego Project, Wat is Haar Achter Grond, Wat Stemt Zij en Wie Heeft Haar Aan Gesteld, Wanneer, Hoe en Waar Om, Om Dat We In 2025, Ook Al Met Onder Meer de Gemeente Hilversum en OSV Verklaring een Giga Probleem Hadden Om Dat Er Nietjes Door de OSV Verklaringen Werden Gedaan, Waar Op de OSV Verklaring Werd Af Gekeurd door de Kies Raad, Ter Wijl de Kies Raad Zelf Deze Valse Instructie Had Uit Gevaardigd, Waar Overigens Voor Zo Ver Ons Bekend Geen Enkele Gemeente of Ambtenaar Zich Aan Hield, Alleen Dus Hilversum, Ook Al Verantwoordelijk Voor de Schandalen Rond Moord Pim Fortuyn en Mede Verantwoordelijk Dus In Zaken Joris Demmink, Manuel Schadwald, Marianne Vaatstra en de GGZ Moord Marten Fortuyn en de Puin Hoop Met Ook het Corrupte Media Park, Waar We Hier In Nederland In een Chaos Zitten Met Zelfs Ver Strekkende Gevolgen Tot In Rusland en Oekraine Als Ook Aan Dacht Voor de Kwesties Van Uit Spanje, Tot Zweden en Van Putin Tot de USA Met Aan Dacht Voor Vervalste Verkiezingen, Zie Twitter Bericht Vorig Jaar Elon Musk en Eva Vlaardingebroek, Als Ook Rob Roos, Dorien Rookmaker, Hester Bais en Onder Getekende en Hoor Zittingen en Protesten Tegen en Over Joris Demmink www.demminkdoofpot.nl Tot In de USA, Hoe Gaat de Gemeente Hilversum Zijn Ere Schuld In Lossen en Dit Recht Zetten en We Verzoeken Tot Nader Order, Om dat Enkel de Veiligheid in het Gemeente Huis van Hilversum Nog Gegarandeerd Kan Worden en er Voor de Rest in Heel Hilversum Sluip Schutters Als Volkert van der Graaf en een Syrische Huur Moordenaar en Tweede of Zelfs Derde Schutter Kunnen Zitten Volgens Me Vrouw Van Tilburg, Dan Wel Op Sluiten Politieke Kandidaten In Den Dolder Met Gif Spuiten, Uit Stel van de Verkiezingen en Uit Stel van Alle Nieuwe AZC Locaties, Dus Zeker Die In Loosdrecht en Sluiten Met een Symbolisch Lintje door Mij en Max van den Berg, Na Dat Onze Veiligheid is Gegarandeerd van het Media Park In Hilversum Van Wege Corruptie, Laster, Smaad, Joseph Goebbels Nazi Zionisten Propaganda van Pedo Demmink Epstein Dutroux Elite Kliek en Pedo Fascisten.
Ik Verzoek Om een In houdelijke reactie van het College en, Waar het de Procedure van de Raad Betreft, Van de Griffie. Publicatie Bij de Raad Stukken of Beantwoording Als Schriftelijke Vragen Acht ik Passend.
Hoog Achtend,
GW (Erwin) Lensink
www.oranjerepublikeinsepiraten.nl
www.erwinlensinkvrij.nl
www.huigplug.nl
www.nederlandwatisergaande.nl
www.hethaagsecomplot.nl
www.demminkdoofpot.nl
Verder Vragen Wij Ons Af, Waar Louis Bontes (VNL), Klokken Luidster Maud Oortwijn Uit Amsterdam, Erik Groenendijk Uit Bussum en Ton Hofstede (HHC) Zijn Gebleven, Zijn Die Mogelijk Net Als Michel Reijenga (Samen voor Nederland), Ines Zorreguieta, Natacha Jaitt en Janet Ossebaard Mogelijk Ook Vermoord en Geliquideerd?
Sent With Proton Mail Secure Email.
Mail aan R, 22 september 2026, 12:45
Om Roep Pow News – Mobiele Eenheid Zwaar onder Vuur na Slaan Kinderen rond AZC Chaos in Loosdrecht!
RoDutch – Stand van Zaken om trent AZC Loosdrecht, Juli 2026
https://t.co/pXkNVrpPMT Hilversum en Wijdemeren fake verkiezingen alles wordt door pedo Demmink doofpot fascisten en kartel partijen en marionetten als ROC studentje Annabel van Tilburg doorgedrukt.
— ErwinLensink(IsaakJacobAbrahamHarmegido)ELIJAHcode (@ErwinLensinkORP) October 18, 2026
Meer informatie
https://robscholtemuseum.nl/?s=Erwin+Lensink
https://robscholtemuseum.nl/?s=Freek+Dielen
https://robscholtemuseum.nl/?s=Max+van+den+Berg
https://robscholtemuseum.nl/?s=Micha+Kat
https://robscholtemuseum.nl/?s=Joost+Knevel
https://robscholtemuseum.nl/?s=Niels+Hoekman
https://robscholtemuseum.nl/?s=ORP
https://robscholtemuseum.nl/?s=Oranje+Republikeinse+Piraten
https://robscholtemuseum.nl/?s=ORDA
https://robscholtemuseum.nl/?s=Politiek+Oranje+ORDA+Tribunaal
https://robscholtemuseum.nl/?s=Annabel+van+Tilburg
https://robscholtemuseum.nl/?s=Project+Leiding+Her+In+Deling+Verkiezingen+2026
https://robscholtemuseum.nl/?s=Gemeente+Hilversum
https://robscholtemuseum.nl/?s=Gemeente+Raad+Verkiezingen
https://robscholtemuseum.nl/?s=Gemeente+Raad+Hilversum
https://robscholtemuseum.nl/?s=Hilversum
https://robscholtemuseum.nl/?s=Wijdemeren
https://robscholtemuseum.nl/?s=Loosdrecht
https://robscholtemuseum.nl/?s=Den+Dolder
https://robscholtemuseum.nl/?s=Winterswijk
https://robscholtemuseum.nl/?s=Rand+Stad
https://robscholtemuseum.nl/?s=Provinciale+Staten+Verkiezingen
https://robscholtemuseum.nl/?s=Actief+Kies+Recht
https://robscholtemuseum.nl/?s=Passief+Kies+Recht
https://robscholtemuseum.nl/?s=Gerber+van+Nijendaal
https://robscholtemuseum.nl/?s=ROB
https://robscholtemuseum.nl/?s=Raad+voor+het+Openbaar+Bestuur
https://robscholtemuseum.nl/?s=Wim+Kuijken
https://robscholtemuseum.nl/?s=Hans+Klok
https://robscholtemuseum.nl/?s=Richard+van+Troubors
https://robscholtemuseum.nl/?s=Kies+Raad
https://robscholtemuseum.nl/?s=OSV
https://robscholtemuseum.nl/?s=OSV+Verklaring
https://robscholtemuseum.nl/?s=Onder+Steunende+Software+Verkiezingen
https://robscholtemuseum.nl/?s=CBS
https://robscholtemuseum.nl/?s=Centraal+Bureau+voor+de+Statistiek
https://robscholtemuseum.nl/?s=GGZ
https://robscholtemuseum.nl/?s=Geestelijke+Gezondheid+Zorg
https://robscholtemuseum.nl/?s=Volkert+van+der+Graaf
https://robscholtemuseum.nl/?s=Joseph+Goebbels
https://robscholtemuseum.nl/?s=Joris+Demmink
https://robscholtemuseum.nl/?s=La+Paz
https://robscholtemuseum.nl/?s=Bolivia
https://robscholtemuseum.nl/?s=Pim+Fortuyn
https://robscholtemuseum.nl/?s=Marten+Fortuyn
https://robscholtemuseum.nl/?s=Manuel+Schadwald
https://robscholtemuseum.nl/?s=Marianne+Vaatstra
https://robscholtemuseum.nl/?s=Louis+Bontes
https://robscholtemuseum.nl/?s=VNL
https://robscholtemuseum.nl/?s=Voor+Nederland
https://robscholtemuseum.nl/?s=Maud+Oortwijn
https://robscholtemuseum.nl/?s=Erik+Groenendijk
https://robscholtemuseum.nl/?s=Ton+Hofstede
https://robscholtemuseum.nl/?s=Het+Haags+Complot
https://robscholtemuseum.nl/?s=Michel+Reijinga
https://robscholtemuseum.nl/?s=Samen+voor+Nederland
https://robscholtemuseum.nl/?s=Ines+Zorreguieta
https://robscholtemuseum.nl/?s=Natacha+Jaitt
https://robscholtemuseum.nl/?s=Janet+Ossebaard
https://robscholtemuseum.nl/?s=TRIBUNALEN
Plaats een reactie