28 november 2022 0 Steven Aster – De Schand Plaats: Rob Scholte Veiling (1) 17 november 2022 Rob Scholte Veiling (1) 17 november 2022 Gepubliceerd 21 nov. 2022 Steven Aster Reacties [Lees verder]
5 november 2022 0 Marten Visser – Twee Figuren met Penis, een Omgekeerd Borduurwerk, een Collage met Britney Spears, de Keuze is Reuze op de Veiling van het Werk van Rob Scholte Zo Ook in de Verkoop Knikkers, Werk Materiaal van Rob Scholte, dat Gemeente Den Helder Niet aan Scholte Terug [Lees verder]
2 november 2022 0 Delano Weltevreden – Ingelijste Borduur Werken, Kleur Rijke Schilderijen of een Collage van Postzegels: de Veiling van Kunst Werken van Rob Scholte is begonnen Ook op het Kunst Werk Flat Screen (1) kan worden geboden, Start Bod, 1.000 Euro (foto Edo Kuipers) Ingelijste [Lees verder]
2 november 2022 0 BVA Auctions – Executie Veiling Collectie Rob Scholte (1) Rob Scholte – Eye Catcher (2008) Executie Veiling Collectie Rob Scholte (1) 516 kavels Kavel Nummer (1) [Lees verder]
3 oktober 2022 0 Delano Weltevreden – Knullig Communiceren en Ander de Schuld geven, Helderse College heeft Heisa over Kort Geding tegen Veiling Bedrijf over Collectie Scholte aan Zich Zelf te wijten Echt Paar Scholte met FvD Leider Thierry Baudet in de Infinity Pool (foto MK Ultra Reptielen Praatgroep [Lees verder]
3 oktober 2022 0 Reg!o Noordkop – Veiling Rob Scholte start 1 november, College Niet Blij met Vragen Samen Actief Rob Scholte voor zijn Ook In Beslag Genomen Vier Luik Flat Screen (foto RSMuseum) Logo Regio Noordkop (foto [Lees verder]
27 augustus 2022 0 Delano Weltevreden – Wás er Wel een Kort Geding tussen Veiling Bedrijf en Gemeente Den Helder over Kunst Collectie Rob Scholte (…)? De Gemeente Raad hoort dat Pas over een Maand Kunstenaar Rob Scholte probeert nog voor de Veiling een Koper voor zijn Kunst Collectie te vinden (foto Jan [Lees verder]
10 augustus 2022 0 Stijn Vos – Ondanks Aan Staande Veiling probeert Rob Scholte zijn Collectie Zelf te Verkopen Rob Scholte in het Voormalig Museum aan de Middenweg te den Helder (foto Regio Noordkop) Ondanks Aan Staande [Lees verder]
10 augustus 2022 0 Delano Weltevreden – Rechtbanken weten Niets van Kort Geding Veiling Bedrijf versus Den Helder rond Opslag Collectie Rob Scholte, Is er Wel een Rechts Zaak geweest? Het Rob Scholte Museum was gevestigd in een Voormalig Postkantoor in het Centrum van Den Helder (foto Peter [Lees verder]