Tim Erkamp – Goede doelen veiling tijdens Alkmaar Culinair Plaza

Goedemiddag collega’s, relaties en kennissen,

Sinds een aantal maanden ben ik actief lid van de Junior Kamer Alkmaar.
Junior Kamer Alkmaar zet zich al sinds 1965 in voor de persoonlijke ontwikkeling van haar leden en voor diverse goede doelen en projecten in Alkmaar en omgeving.
Ook worden er verschillende evenementen georganiseerd om de goede doelen te kunnen steunen, één daarvan is het grootse evenement Alkmaar Culinair Plaza (11, 12, 13 september a.s.) http://www.alkmaarculinairplaza.nl/.

Inmiddels is het alweer de 24ste editie van Alkmaar Culinair Plaza!
Dit jaar is een nieuw initiatief geboren in het verlengde van Alkmaar Culinair Plaza, er is een ‘goede doelen’ veiling gestart via BVA auctions.
Alle kavels (in totaal 104 kavels) die hier aangeboden worden, zijn beschikbaar gesteld door sponsoren, relaties en leden van de Junior Kamer Alkmaar.
Er worden geen veilingkosten en geen transportkosten in rekening gebracht dus ALLE opbrengsten gaan voor 100% naar de 6 geselecteerde goede doelen, zie http://www.alkmaarculinairplaza.nl/goede-doelen/goede-doelen-2015/.

De goede doelen veiling staat inmiddels online en er kan geboden worden vanaf morgen!
Zie de kavellijst: https://www.bva-auctions.com/auction/lot/17265
Zie jij leuke kavels die geveild worden of wil jij de 6 goede doelen steunen, bied dan mee!

Let op! Startdatum van de veiling is 10-10-2015 en sluitingsdatum van de veiling is 13-09-2015.
Veiling: https://www.bva-auctions.com/auction/index/17265

Voorbeelden van de (104) kavels die geveild worden:
· 5 daagse reis naar Berlijn voor 2 personen voor seizoen 2016
· Messi Space Scooter met een door Messi zelf gesigneerd Space
Scooter shirt
· Industrieel en stoere meubels & woonaccessoires
· Privé Golflessen voor 2 personen
· Voetbalschoenen van AZ speler Jeffrey Gouweleeuw (gesigneerd)
· Kunstwerk van Rob Scholte – Bergense School uit 2006 – 13
gesigneerde zeefdrukken
· Een maatwerkpak van Hoes Tailors

Wij hopen er samen met jullie een groot succes van te maken!

Met vriendelijke groet,